Warszawa
+48 731-360-922
kontakt@exposystemy.pl

Haft komputerowy – sprawdzona metoda znakowania ubra

Projektujemy i wynajmujemy stoiska targowe na na indywidualne zamówienie i dostosowane do potrzeb i wymagań Klienta.

Chyba każdy z nas spotkał się kiedyś z pojęciem identyfikacji wizualnej. Może ona przybierać różnoraką formę. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zewnętrzną reklamę naszego przedsiębiorstwa jest umieszczenie jego logotypu czy hasła reklamowego na ubraniach i tekstyliach, takich jak: koszulki, T-shirty, bluzy, czapki, szaliki, ręczniki, maseczki ochronne i wiele innych. W jaki sposób tego dokonać? Proponujemy nowoczesną metodę haftu komputerowego.

Haft komputerowy – kiedy warto po niego sięgnąć?

Metodę haftu komputerowego warto zastosować wtedy, kiedy chcemy otrzymać trwałą i ciekawą formę identyfikacji wizualnej dla naszej firmy. Co to oznacza w praktyce? Umieszczamy logotyp albo hasło reklamowe na dowolnie wybranym materiale. Może być to zarówno część garderoby, jak chociażby bluza, spodnie czy dres, jak i inne tekstylia, w tym ręczniki, szlafroki czy nawet buty.

Haft komputerowy a inne formy zdobienia ubrań

Na wielu polach haft komputerowy jest dużo skuteczniejszą formą znakowania ubrań. Wiąże się to między innymi z jego wysoką trwałością. Ubrania znakowane haftem możemy prać, prasować oraz poddawać innym zabiegom pielęgnacyjnym. Co więcej, to metoda zdobienia ubrań o wszechstronnych zastosowaniu. Możemy ją wykorzystać na niemal każdym rodzaju tkanin czy tekstyliów, niezależnie od rodzaju materiału czy jego faktury i grubości. Ubrania zdobione metodą haftu komputerowego są schludne i przykuwają wzrok nietuzinkowym designem.

Haft komputerowy – co jeszcze warto wiedzieć

Haft komputerowy do dość popularna metoda znakowania ubrań. Oferują ją zarówno firmy zajmujące się tworzeniem identyfikacji wizualnej, jak i profesjonalne szwalnie czy hafciarnie.

O czym warto pamiętać, składając zamówienie na haft komputerowy?

Przede wszystkim zadbaj o to, aby przedstawić projekt umieszczanej na ubraniach grafiki. Dokonaj wyboru tekstyliów i ustal wszelkie szczegóły zlecenia, jak jego wielkość i termin realizacji. Zainteresowany złożeniem zamówienia? Na stronie https://litalia.pl/haft-komputerowy-lodz/ poznasz przykładową ofertę na haft komputerowy.